דף הבית מדרשה לבנות מבשר שלום

מדרשה לבנות מבשר שלום

מדרשה לבעלות תשובה, שילוב שירות, לימודים או עבודה עם שיעורי תורה בערב

כתובת:חורב 64, חיפה
זמני פעילות:ימי א' ג' ד' בין השעות 19:00-21:30. שבתות מאורגנות
ראש המדרשה:הרב והרבנית חזני
קהל יעד:המדרשה מיועדת לבעלות תשובה בגיל 20-28
מאפיינים:
 • תוכנית חלקית - ערב בלבד
 • מגורים במדרשה
 • אפשרות ללימודים ללא מגורים
 • לציבור דתי
 • מתאים לבעלות תשובה
מסלולים:
 • מסלול לבעלות תשובה
 • שילוב שירות לאומי
 • תוכנית אלול
 • שילוב עבודה / לימודים / פסיכומטרי
 • שיעורי יהדות לבנות ולנשים
 • מדרשה לבנות

מדרשה שהיא משפחה -לבנות בתהליך התשובה

מדרשה מקסימה, חמה, אישית ברמה דתית גבוהה במקום היפה ביותר בחיפה, יש לנו דירה מתוקה שמחכה רק לך- חוזרת בתשובה בתחילת הדרך שרוצה להתקדם בתהליך מהמקום הכי פנימי ועמוק. ניתן לך מקום אמיתי לכל הבירורים והשאלות בדרך להתחזקות ולקרבה לקדוש ברוך הוא.

המדרשה מיועדת לבנות שהחליטו להכנס יותר ברצינות לתהליך התשובה, ומיועדת מראש להיות קטנה ואינטימית, כדי שנוכל ללוות כל אחת שמצטרפת באופן הכי אישי שאפשר.

השיעורים במדרשה מתקיימים בימי א' ג' ד' בין השעות 19:00-21:30, מתאים לחיילות /סטודנטיות ובחורות עובדות. 

ליווי אישי חברות ותמיכה

הרב והרבנית חזני וצוות המרצים מלווים אישית את כל הבנות במדרשה. הדרכה וליווי בקשיים מול המשפחה החברים והסביבה, כולם זמינים לחשוב איתך על כל הלבטים שמתלווים לתהליך המדהים והמורכב שנקרא-חזרה בתשובה. הקשר האישי בונה קשרי ידידות וחברות אמיתיים בין הצוות לבנות, ובין הבנות לבין עצמן. הצוות רואה שליחות גם בסיוע לבנות בתהליך השידוכים ובניית בית יהודי שמח. ונמצא בקשר עם הבנות גם לאחר שזכו לבנות את ביתן, כיום יש מספר בוגרות נשואות שבחרו לגור סמוך למדרשה.

קהילה תומכת

קהילה של הגרעין התורני "מבשר שלום "(גרעין המורכב ממשפחות של דתיים מבית וממשפחות של בעלי תשובה ) מאמצת את הבנות בזרועות פתוחות, ומהווה קהילה חמה ועוטפת לבנות, כל בת שמצטרפת אלינו מכירה את המשפחות בגרעין, מוזמנת לסעודות שבת וחג ומשתלבת בקהילה דתית, צעירה, אידאליסטית וחמה.

דירה למעוניינות לנהל אורח חיים דתי בדרך שלהן בתוך קהילת "מבשר שלום".

שיעורים בנושאים מגוונים ופעילויות חברתיות

השיעורים במדרשה מגוונים גם בנושאים וגם באופי המרצים, אצלינו לומדים תנ"ך, חסידות, הלכה, אורות של הרב קוק, פנימיות התורה מודעות אישית ועבודת המידות. בשיעורים משולבות גם סדנאות להעצמה אישית ונשית. אנו חוגגות יחד ראשי חודשים, סעודות הודיה, ימי הולדת וחתונות (-: .

אחת לתקופה יש סיורים/טיולים ואירועים מיוחדים.

צלצלו עכשיו
073-7589984
צרי קשר עם המדרשה
השאירי פרטים ונחזור אלייך:
רק פניות ממתעניינות בלימודים נשלחות למדרשות
מוסדות נוספים שיכולים להתאים לך:
אודות אתר מדרשות תורניות לבנות

אתר מדרשות תורניות לבנות – מבית "סטנדר לימודים", מרכז את כל המדרשות מדרשיות ובתי המדרש לנשים. באתר תקבלו מידע עדכני על המוסדות השונים, ותוכלו להתרשם מהמאפיינים והיתרונות של כל מדרשה, וליצור איתה קשר ישיר לבירורים ולהרשמה. האתר מציע גם הכוונה למציאת המדרשה המתאימה, דרך שירות ייעוץ טלפוני אישי, פורום לשאלות ותשובות בנושא חיפוש מדרשה, ומאמרים בנושא. בתקופת הרישום מתפרסמים באתר מועדי ימים פתוחים וימי עיון במדרשות ונשלחים עדכונים שוטפים למעוניינות בהרשמה.

אהבתם? פרגנו לנו!